תנאי שימוש

אתר PR YOUR SELF מופעל באמצעות מערכת ייחודית המאפשרת הפצת תכנים לתקשורת. השימוש במערכת נעשה בכפוף לתקנון אשר בעצם השימוש באתר הנך מסכים להם.

השירותים שלנו מבוססים על הפצת הודעות לתקשורת – עיתונים, מגזינים, ערוצי טלוויזיה, אתרי אינטרנט, מקומונים, בלוגים, אתרי מאמרים, רדיו ועוד.

המטרה שלנו היא לעזור לכל אדם ולכל עסק – עסק קטן, בינוני או עסק גדול, לבעלי מקצועות חופשיים ולחברות וארגונים שמעוניינים לנהל בעצמם את יחסי הציבור שלהם להפיץ באמצעותנו הודעות לתקשורת. שירות הפצת ההודעות נעשה בתשלום.

השירות שלנו מתאים לכל אדם, עסק או חברה ובכפוף לכללי החברה, כאשר האחריות המלאה על מקוריות התכנים, אמינות המידע וכל השלכה משפטית הינה באחריות הבלעדית של מזמין השירות.

המערכת שומרת לעצמה את הזכויות לבצע שינויים, תיקונים ועריכה כדי למקסם את החשיפה ואת ההיבט העיתונאי של התוכן המופץ באמצעותנו. כמו כן המערכת שומרת לעצמה את הזכות לשנות, להפסיק, להשהות או לעדכן את שירותי האתר מעת לעת.

המערכת שומרת לעצמה לא לבצע הפצה של הודעה לתקשורת במידה ונמצא כי התוכן אינו ראוי, מהווה הפרעה או פגיעה במדיניות החברה. במידה ובכל זאת התפרסמו תכנים שמהווים פגיעה אנו ננסה להסירן, אך כל ההשלכות והאחריות יהיו על מזמין השירות.

אין להפיץ באמצעותנו כל תוכן שהוא אינו חוקי, מזיק, פוגע, מאיים, גס, משמיץ, מגונה, פוגע בפרטיות ומהווה הפרה של חוקי האינטרנט וחוק לשון הרע.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות