יחסי ציבור בישראל

יחסי ציבור בישראל

מהפיכת יחסי הציבור של העסקים הקטנים בישראל

אם עד היום רק הגדולים ורק החזקים יכלו להשיג לעצמכם חשיפה בתקשורת ויחסי ציבור, אז אנו גאים לספר לכם על השקת שירות חדש של הפצת הודעות לתקשורת שעוזר לכל בעל עסק קטן ליהנות מחשיפה תקשורתית בדיוק כמו עסק גדול.

אם אתה בעלים של עסק קטן או בינוני יצא לך בטח להתקשר למשרד יחסי ציבור ולגלות שהשירות שם יקר מאד, בין אם מדובר בתשלום קבוע של אלפי שקלים או שמדובר במשרד שמבטיח ולא מקיים.

אם אתה בעלים של עסק קטן ובאמת רוצה לנסות שירות אחר וחדשני של יחסי ציבור בו אתה השולט, אתה הקובע מה ייעשה עם הכסף שלך ואתה זה שמנהל את הקמפיין, אז תכיר בבקשה את אתר  www.pryourself.info

אם עד היום משרדי יחסי ציבור התעלמו ממך ולא רצו לעבוד איתך בגלל שאתה לא יכול לשלם להם כמה שהם רוצים, אצלנו תשלם בדיוק על מה שתבחר ותהנה מחשיפה תקשורתית.

האתר שלנו מבטיח לכל בעל עסק מקטן ועד גדול להפיץ הודעות לתקשורת ולהגיע לחשיפה רחבה.

אם אתה יודע לכתוב את ההודעה ולצרף תמונה אנחנו נפיץ את המסר שלך בתקשורת, אם אתה זקוק לעזרה בכתיבה ועריכה, תכתוב לנו את הטלפון שלך והמומחים שלנו יתקשרו אלייך ויעזרו. אנחנו גם יכולים לכתוב עבורך הודעה לתקשורת ולעשות לך שיווק ויחסי ציבור בתקשורת.

השירות שלנו יכול להיות על בסיס של הפצת הודעה אחת לתקשורת או על כל בסיס אחר שיתאים לך.

בעל עסק קטן, לפני שתנסה שירותים יקרים לתקציב שלך או שירותים בלתי אחראיים, אנחנו מזמינים אותך לנסות את המערכת שלנו כדי להבין את העוצמה ואת החיסכון העצום בכסף היקר שלך!

אנו נוכיח לך שאפשר שתהפוך לאייטם בתקשורת ושהלקוחות יתקשרו אלייך.

להזמנת השירות לחץ כאן – יחסי ציבור לעסקים קטנים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות